O nas


Car Service to profesjonalny warsztat samochodowy w zakresie obsługi serwisowej samochodów osobowych. Naprawianiem samochodów zajmujemy się nie od dziś, doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam z powodzeniem funkcjonować na rynku przy dzisiejszej konkurnecji.

Nasza działalność to mechaniczna naprawa samochodów, wymiana całych podzespołów, przeglądy okresowe i diagnostyka samochodowa. W naszym warsztacie samochodowym naprawiamy i serwisujemy samochody wszystkich marek. Wiedza i doświadczenie pracowników naszego serwisu samochodowego są gwarancją, że wszystkie dokonane naprawy samochodów będą reprezentowały najwyższy poziom jakości i fachowości.

Początki istnienia warsztatu samochodowego "Car Service" sięgają XXXX roku. Połączenie ogromnej wiedzy technicznej oraz pasji pozwoliło stworzyć firmę o niezachwianej renomie i długiej tradycji. Wszystkie powierzone nam zlecenia wykonujemy z maksymalną starannością oraz zastosowaniem rygoru technologicznego, a nasze wieloletnie doświadczenie i ciągłe szkolenia pracowników sprawiają, że nie boimy się nowych wyzwań.